Witamy w naszy sklepie. Znajdziesz tutaj tylko produkty typu BIO oraz takiej, które pomogą Ci w utrzymaniu twojego ciała w zdrowiu. Pamietaj, że suplementy, które znajdziesz tutaj sa tylko uzupełnienim diety pH.

Doc Brocs to koncentracja traw i warzyw czwartej generacji, która pozwoli Ci na szybkie pozbycie się toksyn z ogranizmu i sprawi, że twoja waga wróci do normy a ty w szybkim tepie odzyskasz siły witalne.
WIĘCJ O PRODUKCIE

Liquid ChloropHeal to chlorofil w czystej postaci. Jest to wyciąg z lucerny. Spożywanie go powoduje, że struktóra twojej krewi odbudowuje się w bardzo szybkim czasie. Pamietaj, że krew to rzeka życia.
WIĘCEJ O PRODUKCIE

 

Phour Salts to przedewszyski sole alkaiczne takie jak sól magnezowa, sól wapniowa. Sole te to substancje silnie alkalizujące nasz organizm. Przyśpiesz proces oczyszczania organizmu poprzez stosowanie soli alkalizujących.
WIĘCEJ O PRODUKCIE

pH Miracle Greens to tradycyjny produkt Dr Roberta Younga. Produkt ten to przede wszystkim moc energetyczna 250 mHz. Poczuj moc substancji alkalicznych. Najlepiej strosować razem z PuripHy.
WIĘCEJ O PRODUKCIE

 

Skorzystaj z niesamowitej mocy nowego życia. Spożywając kiełki roślin korzystasz z energii tworzenia nowego życia. Dzięki spożywaniu kiełek odzyskasz zdrowie i siły witalne.
WIĘCEJ O PRODUKCIE

PuripHy to kropelki, które zmieniają pH wody. Dzieki zastosowaniu pięciu kropli na litr uzyskasz wodę o pH 9, która jest niezbędna do oczyszczenia organizmu.
WIECEJ O PRODUKCIE

 

pHlush to ektremalna moc przyspieszajace oczyszczenie twojego organizmu. Stosowany jako usupełnienie kuracji jeśli twój organizm jest mocno zakwaszony.
WIĘCEJ O PRODUKCIE

Omega 3-6-9 to mieszanka olej tłoczonych na zimno. W skład oleju wchodzą olej lniany, olej z ogórecznika oraz olej z konopii. Jest to wersja BIO oleju dzięki czemu masz pewność, ze olej ten jest otrzymany ze składników naturalnych.
WIĘCEJ O PRODUKCIE

 

Pij green drinka a odzyskasz zdrowie i szczupła sylwetkę bardzo szybko. Szejker służy do mieszania green drinków oraz PuripHy aby otrzymać produkt gotowy do spożycia.

WIĘCEJ O PRODUKCIE