garnki venice pearl collection 19 cena opinie

Marka Venice Pearl Collection to znana marka garnków kuchennych. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim za wysoką jakość oferowanych produktów. Garnki są bardzo odporne i wytrzymałe na wgniatanie, zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne. Garnki wykonane są ze stali nierdzewnej (mocne i trwałe metale). To niewątpliwie produkty premium, które powinien posiadać każdy z nas.najlepszej jakości garnki odpowiedzialne są bowiem między innymi za zdrowe posiłki w naszej kuchni. Garnki Venice nadają się do użytkowania do każdego rodzaju kuchenki (gazowe i elektryczne). Garnki Venice mogą być myte w zmywarkach.

Garnki Venice Pearl Collection są niezbędne w kuchni każdej Pani domu! Umożliwiają one bowiem:

  • Gotowanie. Garnki Venice zachowają wartości odżywcze jedzenia. Gotowanie w garnkach daje Ci pewność, że posiłki są zdrowe i pełnowartościowe.
  • Smażenie. Możliwość smażenia bez tłuszczu. garnki Venice, dzięki wysokiej technologii, która została użyta przy produkcji, zapewniają o możliwości smażenia potraw bez zbędnych tłuszczów, i bez obaw, że smażone potrawy stracą swoje walory odżywcze.
  • Gotowanie na parze. Jest to najzdrowszy sposób gotowania. Przygotowane jedzenie gotowane jest w wysokiej temperaturze, ale przy zachowaniu niezbędnych witamin zachowanych w pożywieniu.

Komplet garnków Venice umożliwia tak zwane gotowanie wieżowe. Stawiając jeden garnek na drugim, powstaje wieża. Gotowanie w ten sposób potraw jest wyjątkowo zdrowe, bowiem gotowanie wieżowe w garnkach Venice zapewnia utrzymanie pełnowartościowych walorów odżywczych jedzenia.

Najważniejsze zalety garnków z kolekcji Venice Pearl

  • Garnki Venice są bardzo praktyczne. Łatwo się czyszczą dzięki tak zwanemu niskiemu poziomowi porowatości. Mycie garnków zatem nie jest czasochłonne. Dzięki niskiej porowatości materiału i łatwemu czyszczeniu garnki przez bardzo długi okres czasu użytkowania ciągle wyglądają jak nowe. Łatwe czyszczenie zapewnia garnkom ich estetyczny wygląd przez lata.
  • Garnki posiadają aż 9-cio warstwowe dno. Tak grube i dobrze zabezpieczone dno powoduje, że garnki przez długi czas zachowują odpowiednią temperaturę ciepła. Dzięki temu potrawy w garnkach są ciepłe przez długi czas. Dodatkowo potrawy są poddawane równomiernej obróbce termicznej.
  • Powszechnie uważa się, że garnki Venice są tej samej klasy, co naczynia Philipiaka czy Zeptera.
  • Garnki Venice posiadają aż 20 lat gwarancji! Długi okres gwarancyjny, sam przez siebie mówi nam o jakości materiałów użytych do produkcji i klasie garnków. Garnki Venice to wybór na wiele lat! Jakość, satysfakcja, długoletnia gwarancja! Garnki są praktycznie nie do zniszczenia. Garnki Venice to trwałość, piękno i elegancja.
  • Eleganckie wykonanie. Dbałość o każdy szczegół. Precyzja przy produkcji widoczna już na pierwszy rzut oka. Charakteryzują się prostotą i swoistym, niepowtarzalnym stylem.
  • Garnki Venice posiadają także dodatkowe wyposażenie, którymi są pokrywki z termometrem.
  • Garnki Venice posiadają uchwyty wykonane z materiałów o właściwościach termoizolacyjnych (wygodne, funkcjonalne i bezpieczne w użytkowaniu).

Garnki Venice są gwarantem zdrowej kuchni, w której serwowane są tylko wartościowe posiłki. Pamiętaj, że jestem tym co jesz. Jedz zatem zdrowo i dbaj o to, aby Twoje posiłki były zdrowe i wartościowe. Dobra dieta wpływa nie tylko na sylwetkę, ale również Twoje samopoczucie.

Garnki Venice to także idealny pomysł na prezent. Doskonałe rozwiązanie na przykład na prezent ślubny, imieniny, rocznicę ślubu i inne specjalne okazje. Garnki Venice mogą być wyjątkowym pomysłem na podarunek. Znana marka i wysoka jakość sprawią, że prezent będzie wyjątkowy.

Garnki Venice to niewątpliwie produkty premium, które powinny znaleźć się w każdej kuchni. Koszt zakupu kompletu garnków, waha się około 8 000 zł. Wydatek może wydawać się dość wysoki, ale zastanówmy się ile wydamy przez 20 lat, na zakup garnków niższej klasy. Jednorazowy wydatek na garnki Venice zapewni Ci satysfakcję, jakość i zadowolenie przez bardzo długi okres czasu podczas, którego będziesz je użytkować. Są praktycznie nie do zniszczenia. Niewątpliwie garnki Venice to bardzo dobra inwestycja!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *