Czy wiesz, że ponad 85% Amerykanów ma problem z pasożytami wewnętrznymi? Organizmy te żyją wewnątrz lub na organizmie gospodarza i korzystają na koszt gospodarza.

Wewnętrzne pasożyty, takie jak pasożyty krwi, kokcydia i robaki, żyją wewnątrz ciała i odżywiają się krwią i żywnością, i mogą mieć różne rozmiary i kształty.

Nieleczone prowadzą do wielu problemów zdrowotnych.

Niektóre pasożyty składają jaja i powodują bezsenność, drażliwość i swędzenie, inne prowadzą do anemii, ponieważ odżywiają się krwinkami czerwonymi, a są też takie, które jedzą twoje jedzenie i zostawiają cię głodnymi, ale nie mogącymi przybrać na wadze.

Są to najczęstsze czynniki wpływające na uzyskanie pasożytów jelitowych:

Niewłaściwa higiena
Złe warunki sanitarne
Podróż międzynarodowa
Słaby układ odpornościowy
Żyje lub odwiedza obszar znany z pasożytów

Pasożyty mogą rozwijać się w jelitach przez wiele lat bez żadnych objawów. Jednak gdy występują, są to najczęściej występujące:

Utrata masy ciała
Wzdęcia i gaz
Biegunka
Zmęczenie
Ból brzucha
Ból brzucha i tkliwość
Nudności lub wymioty
Przekazanie robaka na stołku

Występowanie wewnętrznych pasożytów prowadzi do wielu poważnych problemów zdrowotnych.

Do leczenia pasożytów w naturalny i bezpieczny sposób można używać ziół, takich jak następujące 7 najbardziej skutecznych:

tymianek

Tymianek jest niezwykle skuteczny w stymulowaniu grasicy, a jej właściwości antybakteryjne zapobiegają rozwojowi pasożytów, jednocześnie budząc naturalny system obronny organizmu. Tymianek także zabija mikroorganizmy jelitowe.

czosnek

Czosnek ma silne właściwości przeciwgrzybicze, które są doskonałe w leczeniu pasożytów wewnętrznych. Zabija szkodliwe mikroorganizmy i stymuluje usuwanie metali ciężkich z organizmu. To silne warzywo odstrasza pchły, kleszcze i komary.

Czarne orzechy włoskie

Czarne orzechowe łuski i sama nakrętka oczyszczają krew i jelita oraz leczą infekcje grzybicze. Powinieneś pić sok z czarnego orzecha lub używać płynu do niszczenia wewnętrznych pasożytów.

Ziemia okrzemkowa

Spożywcze ziarno okrzemkowe absorbuje rtęć metylową, E. Coli, wirusy i endotoksyny, a także zabija pasożyty jelitowe, odtruwa organizm i reguluje florę jelitową.

Piołun

Jasnożółto-zielone kwiaty i liście piołunu są powszechnie stosowane w leczeniu problemów żołądkowych. Jego właściwości przeciwdrobnoustrojowe oczyszczają infekcje i leczą robaki jelitowe. Należy jednak pamiętać, że nie jest to zalecane dla kobiet w ciąży i karmiących matek.

Goździk

Goździk to jedyne zioło, które może całkowicie zniszczyć jaja pasożytów. Przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze właściwości olejku goździkowego niszczą wewnętrzne pasożyty poprzez niszczenie jaj, które robaki leżą w jelitach. W połączeniu z piołunem i czarnymi orzechami włoskimi jest jeszcze bardziej skuteczny.

Olej oregano

Olejek oregano ma silne działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze, przeciwpasożytnicze i przeciwwirusowe. Jest bogaty w przeciwutleniacze, które zapobiegają uszkodzeniom wywołanym przez wolne rodniki i przywracają mikrobiologiczne środowisko w przewodzie pokarmowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *